Lukastrans

Nasza jakość

Doskonała jakość produktów to jeden z podstawowych celów naszej działalności. Wyroby tworzone są wyłącznie przy użyciu starannie wyselekcjonowanych surowców, których jakość i bezpieczeństwo są stale monitorowane.

Surowce posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające przeprowadzenie badań na zawartość metali ciężkich i zanieczyszczeń mikrobiologicznych. Gotowe produkty posiadają karty technologiczne.

Składniki oferowanych przez nas preparatów muszą być zgodne z aktualnie obowiązującymi rozporządzeniom unijnym traktującym na temat bezpieczeństwa żywności i żywienia, a dopiero po spełnieniu tego wymogu są dopuszczane do sprzedaży.


 

MyVita została uhonorowana
certyfikatem Jakość Roku 2023


 

Dopełnieniem stale realizowanej polityki jakościowej jest odznaczenie marki MyVita, już kolejny rok, Certyfikatem Jakości Roku. To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne i stanowi dowód na to, że odpowiednie ukierunkowanie naszych działań jest dostrzegane i doceniane na rynku.


 

Dysponujemy badaniami potwierdzającymi klasę bezpieczeństwa używanych przez nas składników. Współpracujemy z certyfikowanymi laboratoriami badawczymi, które specjalizują się w kontroli jakości i bezpieczeństwa, akredytowanymi przez PCA (Polskie Centrum Akredytacyjne) na zgodność z normą EN ISO/17020:2004 spełniającej najwyższe standardy działania.

Coraz większa ilość naszego asortymentu posiada certyfikat ekologiczny PL-EKO-07-14907. Gwarantuje on, że na żadnym etapie produkcji nie zostały użyte sztuczne nawozy oraz chemiczne środki ochrony roślin. Produkty są regularnie badane i poddawane procedurze certyfikacyjnej.

 


PRODUKTY W OFERCIE


PREPARATY WITAMINOWE I MINERALNE

Produkty doskonale uzupełniają codzienną dietę o niezwykle ważne dla poprawnego funkcjonowania organizmu witaminy i minerały.

Więcej

EKSTRAKTY ROŚLINNE

Wysokiej jakości naturalne, poddanawane standaryzacji ekstrakty roślinne idealnie wspomagają prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Więcej

ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA

Żywność funkcjonalna jest nie tylko podstawą zdrowej diety, ale również jest smaczna. Wiele z produktów z oferty stanowi bazę pysznych dań lub wzbogaca i uzupełnia ich smak.

Więcej

NATURALNE KOSMETYKI

Kosmetyki zawierają wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Ich bazę stanowią dobroczynne olejki oraz inne składniki roślinne i mineralne.

Więcej


Realizacja: digitalagencja.pl | Copyright © 2022 MyVita sp. j.

Polityka prywatności |

info@myvita.pl

| Zobacz nas na: